Invisalign (Telsiz) Otrodontik Tedavi - Ortodonti Uzmanı Doç. Dr. Sertaç AKSAKALLI

Ortodonti Uzmanı, Doç. Dr. Sertaç AKSAKALLI

Ortodonti UzmanıDoç. Dr. Sertaç Aksakallı

İçeriğe git

Invisalign (Telsiz) Otrodontik Tedavi

ORTODONTI
 Diş Telsiz Ortodonti Tedavisi
 Diş Telsiz Ortodonti Tedavisi
Invisalign Braces
Invisaling Ortodonti sistem "aligner" denilen dişlerin yavaş hareketini sağlayan bilgisayar simülasyonu tarafından üretilen saydam üst üste binmiş kalıplar dizisidir. Invisaling  Ortodonti sistem, ortodontik kapanış problemleri yaşayan yaşlı hastalar için ideal tekniktir.  Diğer bir tabir ile; Şeffaf hareketli plaklarla yapılan, telsiz tedavi olarak da bilinen ortodontik tedavi türüdür. Kişiye özel şeffaf plaklar üretilir, çapraşıklık miktarına göre plak sayısı değişmektedir.

İnvisalign (telsiz ortodonti) özel bir ortodonti tedavi yöntemidir. Öncelikle kişiden bir ölçü alınarak değerlendirme yapılır. Ve bir dizi özel plaklar hazırlanır. Bu plaklar yurtdışında bazı merkezlerde hazırlanır. invisalign sistemin en güzel yanı da dişlere tel takılmıyor.

Bazı şeffaf plaklar takılıyor. Bu şeffaf plaklar hekimin belirlediği dönemlerde değiştiriliyor. Plaklar haftalık yada iki haftalık bazlarda bazen de daha uzun dönemlerde değiştiriliyor. Telsiz ortodonti tedavisinin en güzel yanı ise kimsenin fark etmemesi şeffaf olmasıdır. Bu sebeple çok tercih edilen ortodonti yöntemlerinden birisidir.


Doç. Dr. Sertaç AKSAKALLI
Ortodonti Uzmanı

info@sertacaksakalli.com
Cep : 545 77 55 123

Diş kliniği (Denta-Derm Suadiye)
Kozyatağı mah, Şemsettin Günaltay Cad,
Güneş Apt.,  No:50 / D: 2 Şenesenevler
Suadiye - İstanbul / TR

Suadiye diş hekimi, erenköy dişçi, bostancı diş doktoru, acıbadem ortodonti, ortodontist, doçent doktor, doç. dr., anadolu yakası, en iyi diş doktoru, profesyonel diş dokturu istanbul, bağdat caddesi ortodonti uzmanı, implant uzmanı, implantoji, ortodontik tedavi, diş teli, brace, diştel, görünmez şeffaf plak, invisalign, ortodonti derneği, Sertac aksakalli, dentist, best orthodontist doctor in Istanbul, online randevu, caddebostan ortodonti, şaşkınbakkal diş doktoru, fenerbahçe diş hekimi, feneryolu ortodonti uzmanı, bahçeşehir ortodonti, diş fırçalama, braket balımı, hareketli aparey, ortodontik tedavi, çocuklara için ortodonti, gençler için dişteli, çocuklara şeffaf plak , deneyimli doktor, uzman diş hekimi, profesyonel ortodontist, Ortodontik bozukluk, diş çapraşıklığı, bilimsel çalışmalar, patent, moganrd.com, mogan researh and development company, Denta-Derm , denta-derm.com
Bu site Ortodonti ve kullanılmakta olan teknolojiler hakkında bilgi vermek amacıyla yapılmıştır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.    /     Doç. Dr. Ortodonti Uzmanı Sertaç AKSAKALLI     /     info@sertacaksakalli.com    /  Tel : +90 545 77 55 123

Bu site Ortodonti ve kullanılmakta olan teknolojiler hakkında bilgi vermek amacıyla yapılmıştır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
info@sertacaksakalli.com

İçeriğe dön