top of page

Invisalign (şeffaf plak) tedavi sistemi ile sayın hocam Doç. Dr. Sertaç Aksakallı tarafından tedavi edildim. kendim bir diş hekimi olarak dişlerimin estetiğine dair büyük bir beklenti ve takıntım vardı ve Dr. Sertaç beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı. Sonuçlardan ve prosedürden çok memnunum. hocama çok teşekkür ederim.

S. M.

Küçüklüğümden beri diş hekimlerinden çok korkmuştum. Gitmek bile istemiyordum. Üniversiteye giderken şans eseri Sertaç Hoca ile tanıştım. Ortodonti tedavimi tamamladı hatta çene ameliyatı ile alakalı süreç olabileceğini ve bunu ameliyatsız başarabileceğini söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Çok değerli ve bilime katkı sunan değerli hocalardan 👏🏼

Ç. T.

Hasta Yorumları

Her şey muayene olmaya gittiğimde başladı. ;) Derdimi anlattım tedaviye başladık ve hasta doktor ilişkisinden başka; daha cana yakın davranıldığını gördüm. İlgi alaka ve hizmet şahane. Sonra tedavi ücretini ödedim ama hizmetlerinin karşılığını sanki verememiş gibi hissettim ya bildiğin mahçup ayrıldım gibi oldu. Adamlar iyi iş çıkarıyor işte buraya yorum yapayım da başkaları da yeşillensin istedim ne yapayım elimden bu geliyor :)

A. A.

Hastalarıyla çok ilgili olmakla birlikte cana yakın, becerikli ve işinde uzman biridir. Çene ameliyatı oldum. Ameliyat olmadan önce ve olduktan sonra ki geçen tel süreçlerinde sıkıntısız halletmemde çok yardımcı oldu. Kesinlikle herhangi bir konuda endişeniz olmasın.

A. T.

Sayın Sertaç Aksakallı hocamla tanışmadan evvel oğlum kızım ve ben dişlerimizi sağlıklı kullanamıyorduk hemde estetik açıdan özgüvenimiz eksikti.Ancak hocamın ilgi dolu ve güler yüzlü tedavi süreci sonunda ailece mükemmel estetiğe sahip dişlerimize kavuştuk.Kendisine minnettarlığımızı bir kez de buradan iletmek istedim.Tedavi olmayı düşünen dostlara kesinlikle zaman kaybetmemelerini ve bir an evvel Sertaç Hocam ile iletişime geçmelerini tavsiye ederim.

S. G.

bottom of page